Human Resources

PERSPEKTYWY HR 2020 – Byliśmy tam!

28 listopada w Krakowie odbyła się IX EDYCJA JESIEŃ 2019 – Konferencja Perspektywy HR 2020. W związku z tym, byliśmy tam, żeby porozmawiać o nadchodzących trendach w obszarze HR. Spotkaliśmy się z ekspertem w dziedzinie Candidate Experience – Panią Mają Gojtowską. Ponadto, mieliśmy przyjemność porozmawiać m.in. o pierwszych wrażeniach z wdrożenia PPK ze specjalistami z AEGON oraz Benefit Solution. O wykorzystaniu technologii w skutecznej rekrutacji opowiedział nam Michał Janas z Softgarden. Z kolei o tym, jak ważny jest dialog i komunikacja międzypokoleniowa w firmie, opowiedzieli specjaliści z Leader Sheep. Co więcej, bardzo ciekawe doświadczenia praktyczne o budowaniu marki i walce z hejtem, przedstawili prelegenci z CANAL + i GoWork.

Kilka godzin, mnóstwo perspektyw, ogromna wymiana doświadczenia i wiedzy. O tym wszystkim przeczytacie na naszym blogu już wkrótce!

Śledźcie nas!

Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo - Hutniczej na kierunku Zarządzanie, specjalizacja: Zarządzanie Kadrami Przedsiębiorstw oraz studiów podyplomowych na kierunku HR Business Partner. Praktyk w dziedzinie headhunting'u (direct search&executive search), rekrutacji wolumenowej, pośrednictwa pracy w aktywizacyjnych projektach UE. Ponadto szkoleniowiec w obszarze kompetencji miękkich HR i rekrutacji.