O nas

A long time ago in galaxy far, far away… A właściwie w szkole średniej rozpoczęliśmy drogę, którą wieńczy powstanie BRYGADY HR. Tam się poznaliśmy.

Jeszcze w trakcie studiów mieliśmy pomysł na biznes. Pomysł, który miał formę zbioru luźnych myśli, z czasem jednak przybrał bardziej namacalną i widzialną formę w postaci naszego zespołu i BRYGADY HR.

Na naszym blogu chcemy dzielić się z Wami wiedzą i doświadczeniem w HR. Pomagamy w rekrutacji, doradztwie personalnym i zawodowym, czy naliczaniu wynagrodzeń. Rozwiązujemy problemy związane m.in. z komunikacją, rozwojem kompetencji miękkich HR, tworzeniem strategii personalnych oraz matryc kompetencji.

Kamil – absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Ekonomia, specjalizacja: Zarządzanie i doradztwo personalne oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku Specjalista ds. Kadr i Płac. Praktyk w dziedzinie naliczania wynagrodzeń. Pociąga go obszar IT, dlatego chciałby zgłębiać wiedzę i zdobyć doświadczenie we wdrażaniu, utrzymaniu systemów i kontrolingu. Pasjonat podróży i wędrówek po górach. Lubi odwiedzać ciekawe miejsca i uwieczniać „chwilę” patrząc na świat „okiem” obiektywu aparatu fotograficznego 🙂 Poza HR-em, interesuje się historią II wojny światowej oraz polskiego przemysłu. Chciałby zdobyć Koronę Gór Polskich oraz odwiedzić najciekawsze – z historycznego punktu widzenia – polskie zakłady przemysłowe lub… ich pozostałości 🙂

Mateusz – absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo – Hutniczej na kierunku Zarządzanie, specjalizacja: Zarządzanie Kadrami Przedsiębiorstwa oraz studiów podyplomowych na kierunku HR Business Partner. Praktyk w dziedzinie headhunting’u (direct search&Executive search), rekrutacji wolumenowej, pośrednictwa pracy w aktywizacyjnych projektach UE. Ponadto szkoleniowiec w obszarze kompetencji miękkich HR i rekrutacji. Ponadto kolekcjoner komiksów z serii „TRANSFORMERS G1” i fan Gwiezdnych Wojen, zapalony gracz World of Warcraft. Lubi rysować. Marzy o podróży do USA i przejażdżce Mustangiem Shelby po Route 66 🙂

Jesteśmy tu dla Ciebie. Jesteśmy dla Twojego Biznesu.